Jedną z naszych specjalności są formy wtryskowe, które znajdują zastosowanie w formowaniu rozmaitych tworzyw sztucznych i wykorzystywane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od wykonania koncepcji wyrobu, przez stworzenie dokumentacji, a skończywszy na wykonaniu i przetestowaniu formy wtryskowej.

W naszej ofercie znajdują się produkty umożliwiające formowanie tworzyw sztucznych, które wykorzystywane są w procesach przeprowadzanych w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych i fabrykach. Formy wtryskowe mogą przybierać różnorodne kształty i możliwe jest ich powielenie, dzięki wsypaniu do nich granulatu albo innego specjalistycznego materiału.

Kształt produktu jest zależny od Państwa potrzeb, tak jak w przypadku wymiarów – tworzymy zarówno niewielkie, jak również wielkogabarytowe przedmioty do zróżnicowanych zastosowań. Na etapie produkcji dbamy o największą precyzję wszystkich działań, dzięki czemu powstają produkty szczelnie wypełnione określonymi materiałami i najwyższej jakości.

Dokładamy starań, by wszystkie części produkowane przez naszych specjalistów, w optymalny sposób odprowadzały ciepło od gorącego tworzywa, które znajduje się wewnątrz i zawsze dbamy o należyte chłodzenie. Tylko odpowiedni czas stygnięcia umożliwia wykonanie produktu najwyższej jakości.