Forma rozdmuchowaOferujemy Państwu najwyższej jakości formy rozdmuchowe, które powstają w oparciu o nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie. Wykonujemy opakowania o zróżnicowanych kształtach, pojemnościach oraz z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak rączki czy uchwyty. Wszystkie formy rozdmuchowe dopasowane są do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Technologia produkcji wymaga bardzo dużej precyzji oraz staranności wykonania powierzchni odpowiadających za formowanie, dlatego też każde zlecenie realizujemy z największym zaangażowaniem.

Wykonujemy formy rozdmuchowe przy wykorzystaniu odpowiednich materiałów, nadających się do polerowania we właściwy sposób. Doskonałą trwałość oraz funkcjonalność narzędzi uzyskujemy natomiast dzięki korzystaniu z najlepszych tworzyw – aluminium, stali narzędziowej oraz odpowiednio przygotowanych komponentów. W naszej ofercie znajdują się zarówno wyroby jedno-, jak i wielogniazdowe.

Korzystamy z programów do modelowania przestrzennego, dzięki którym możliwe jest projektowanie kształtu detalu jeszcze przed jego wykonaniem.

Zdjęcie formy rozdmuchowejDzięki tworzonym formom możliwe jest wykonanie zróżnicowanych opakowań, butelek oraz innych elementów, które znajdą szerokie zastosowanie. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Ciągły rozwój firmy sprawia, że dbamy o stały wzrost jakości naszych produktów.